Вiкторiя Лiснича: Реалізація соціальних проектів – крок до щасливого майбутнього країни

Успiшна жiнка, яка пронесла Любов та Вiдданiсть Українi через всi роки свого професiйного зростання, громадський дiяч, що в своїй роботi втiлила в життя не один соцiальний проект та в планах якої ще багато значущих для держави iнiцiатив, сильна жiнка, що є прикладом для багатьох – Вiкторiя Лiснича. Сьогоднi, обiймаючи посаду Президента Мiжнародної Дипломатично Ради в Українi, Вiкторiя займає активну громадську позицiю й своїми дiями робить все можливе, аби бачити свою країну квiтучою та успiшною, аби Україна була зразком не тiльки для Європи, а й для усього свiту.

Вiкторiє, дiяльнiсть Мiжнародної Дипломатичної Ради спрямована на об’єднання людей заради щасливого майбутнього країни. Наскiльки важливо бути соцiально активним громадянином?

Бути соціально активним – означає не бути байдужим. І перш за все, не бути байдужим до майбутнього своєї країни. Всі ми народилися в Україні, всі ми – українці, і повинні цим пишатися. Міжнародна Дипломатична Рада в Україні якраз і створена для того, аби показати місце та роль України у сучасному світі. Сьогодні до її числа входять провідні громадські діячі, особистості, які досягли в житті успіхів, представники культури, мистецтва, економіки. Діяльність Дипломатичної Ради спрямована на те, аби довести всьому світу, що Україна – це держава, яка ставить пріоритетними високі людські та духовні цінності. Кожен з нас своїми вчинками показує, настільки небайдужим він є до майбутнього своєї країни.

Як ви вважаєте, яких проектiв не вистачає нашiй державi?

На першому плані для мене завжди були і будуть соціальні проекти, до організації яких, безпосередньо, Міжнародна Дипломатична Рада докладає зусиль, і всі вони спрямовані на покращення життя людей. Я вважаю, тільки тоді, коли ми будемо згуртовуватись з благими намірами, допомагати один одному, об‘єднуватись і спільними зусиллями діяти, життя українського народу зміниться, й ці зміни відчує кожен – від можновладця до пересічного громадянина.

Чому сьогоднi необхiдно розвивати громадський сектор i якi завдання першочерговими?

В умовах соціальної нестабільності громадський сектор потребує кардинальної зміни парадигми. Ніщо не стоїть на місці, змінюються часи, змінюються й орієнтири, яких слід дотримуватись, аби займати високі позиції в світовій спільноті. Міжнародна Дипломатична Рада в Україні покликана згуртувати людей, і через довіру, через спілкування виходити на весь світ і своїми діями доносити найважливішу суть: українці – нація, котра налаштована на добро і вона відкрита для тих, хто з добром прийде до нас.

Якi почуття та якостi притаманнi громадянину демократичного суспiльства?

Щоб зрозуміти, що таке громадянські почуття, необхідно пригадати звичайні людські почуття, пов’язані з іншими людьми: почуття обов’язку до наших батьків, почуття колективізму, співчуття до хворих та немічних тощо. Громадянські почуття пов’язані із суспільством, з країною, де ми живемо: почуття любові до Батьківщини, почуття обов’язку її захищати, почуття поваги до символів держави, її культури, мови, традицій, історії, почуття громадянської гідності.

Вiкторiє, ви пiдтримали фестиваль «Дiти за майбутнє України», закликаний до об’єднання дiтей iз рiзних регiонiв. Чим для вас цiкавий цей проект?

Я вважаю, що обов’язком кожного українця є підтримувати таку патріотичну ідею. Діти можуть показати це на основі добра, любові, об’єднання і дорослих всієї країни. Ми знаємо, що трагічна історія на Сході забрала дитинство у цих дітей, і ми б хотіли подарувати для них це свято. Але це не тільки сьогодні – це на все життя, тому що обов’язок кожного дорослого – вести правильне життя, правильну політику і піклуватися про майбутнє нашого покоління.

Наскiльки важливо реалiзовувати в життя такi проекти?

Повернути дітям дитинство, наповнити їхні серця щасливими подіями та яскравими кольорами життя – наше завдання сьогодні. А фестиваль «Діти за майбутнє України» – один із способів це зробити. Діти повинні бути щасливими. Наш обов’язок як дорослих, – наповнити їхнє дитинство радістю, щирими усмішками та безмежною любов’ю.

Автор: ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА