Міжнародна Дипломатична Рада в Україні виступить партнером Business Woman 2018

Міжнародна Дипломатична Рада в Україні виступить ексклюзивним партнером ІІ Міжнародного бізнес-форуму Business Woman 2018. Організатором заходу виступає Журнал «БізнесWOMAN».

«Я надзвичайно рада, що отримала можливість бути ексклюзивним партнером форуму «БізнесWoman2018», тому що жінка у мене асоціюється з весною. Я твердо впевнена, що цей форум буде запуском світлого механізму у відношенні до людей теплом, добром, як до родини. Він допоможе жінкам обмінятись досвідом, знайти перспективи розвитку свого бізнесу та знайти нових друзів. Ми всі прекрасно знаємо, що які б ти не займав посади, де б ти не був, а дружба об’єднує всіх. Жінка є найкращим лобістом у світі. Тому ми запрошуємо усіх жінок об’єднатися навколо нашої країни, навколо наших інтересів, навколо бізнесу країни», – певна Вікторія Ліснича.

Також пані Вікторія ділитиметься своїм досвідом із присутніми жінками на форумі у секції №2 «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном».

Форум «БізнесWoman2018» стартує 23 квітня в Українському домі. Основною метою форуму є консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Учасниками заходу стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.