Вікторія Ліснича взяла участь у презентації нагороди для найуспішніших жінок бізнесу

23 квітня 2018 року у м. Києві відбудеться ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018». Особливістю цьогорічного форуму буде церемонія нагородження 20-ох найуспішніших жінок у сфері бізнесу і соціальної відповідальності за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017.

Напередодні у Києві організатори заходу презентували бурштинову зірку, якою будуть нагороджені усі номінанти. Участь у презентації взяла і Президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні Вікторія Ліснича. До слова, Міжнародна Дипломатична Рада в Україні виступить ексклюзивним партнером заходу.

«Жіночий форум «БізнесWOMAN 2018» – це можливість побачитись найвпливовішим жінкам світу і домовитись про шляхи співпраці у дипломатичній, політичній і бізнес сферах. Тому ми надзвичайно раді долучитись до цієї масштабної події та виступити ексклюзивним партнером форуму», – зазначила президент Вікторія Ліснича.

Загалом, учасниками форуму стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед запрошених гостей будуть присутніми: Віктор Ющенко – 3-тій Президент України, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії. Народні депутати України, високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.