Міжнародна дипломатична рада в Україні консолідувала 1000 жінок з 20 країн світу!

На ІІ Міжнародному бізнес-форумі «Бізнес Woman 2018», який відбувався в Києві 23 квітня 2018, наскрізною темою зустрічі було лідерство, консолідація жінок у всіх сферах життя: державний, громадський, медіа, бізнес сектори.

1000 потужних жінок із 20 країн світу зібралися в Українському Домі, щоб об’єднатися заради глобального добробуту кожного.

Міжнародна дипломатична рада в Україні виступила в ролі ексклюзивного партнера, спонсора і взяла на себе дипломатичну місію заходу. Сотні зустрічей, десятки прийомів у посольствах, консульствах та інших «високих кабінетах», десятки годин переговорів, презентацій з однією  метою – організація ІІ Міжнародного бізнес-форуму «Бізнес Woman 2018».

“Важливість співпраці жінок – це не лише тренд сучасності, це історія української жіночої дипломатії, яка мала у всі часи потужні впливи на міжнародні відносини. Основним завданням Форуму було продемонструвати можливості успішних жінок, коли вони об’єднуються”, – зауважує Вікторія Ліснича, очільниця Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні,  віце-президентка Європейської економічної палати торгівлі, комерції та промисловості в Україні.

На форумі було чимало юних леді, які тільки починають свій життєвий шлях, студентів, жінок із малого бізнесу, молодих матерів. Їх об’єднує місія творити майбутнє для себе, своїх рідних, близьких.

“Це основна і ключова перемога для мене, – продовжує громадська діячка Вікторія Ліснича, – показник, що наш захід є суспільно вагомим. Це результат, адже нам вдається рекламувати, просувати, робити трендом роль жінки в житті соціуму. Це перемога тому, що  жінки України націлені починати бізнес, політичнну кар’єру, ставати громадськими діячками.
А наше завдання, людей які себе реалізували, ставати для них підтримкою, прикладом, ділитись досвідом, надавати можливості.
Я хочу окремо подякувати моїм друзям і партнерам, які вірять в жінок України і прийшли із бажанням стати відповідальними партнерами сьогодні: українські президенти Віктор Ющенко та Леонід Кравчук, голова представництва ЄС в Україні Х’юга Мінгареллі, президента Торгово-промислової палати, Почесний консул Франції в Україні Геннадій Чижиков, президент Асоціації платників податків України  Грігол Катамадзе, народний депутат України, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалика, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні”.

Міжнародна дипломатична рада в Україні лобіює жіноче підприємництво і лідерство як майбутнє глобальної економіки, тому що воно консолідує жінок управлінців, які разом можуть звернути гори.

Жіноче підприємництво і лідерство немає вихідних, бо щоденно приходять ситуації, які потрібно вирішувати тут і зараз власними компетенціями, акуратними та різкими рішеннями.

Жіноче лідерство  засноване на принципах любові до ближнього і розумінні, що людина, з якою ти працюєш, заслуговує достойного ставлення».

ВЛАСНА СПРАВА