В столиці України відзначили 69-у річницю утворення Китайської Народної Республіки

В Києві відбувся урочистий прийом з нагоди 69-ї річниці утворення КНР, організований Посольством Китаю в Україні. У заході взяли участь близько 400 високопоставлених гостей, в тому числі члени уряду і парламенту України, іноземні дипломати, а також представники китайського і українського бізнесу. Серед запрошених і президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.

У своєму вітальному слові посол КНР в Україні Ду Вей розповів про успіхи Китаю, досягнутих за останні 69 років, зазначивши при цьому, що ці досягнення є результатом наполегливої праці китайського народу.

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів передав вітання і найкращі побажання Китаю від президента України Петра Порошенка і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, зазначивши, що досягнення Китаю відкривають великі можливості для інших країн.

За словами Президента Міжнародної дипломатичної ради в Україні Вікторії Лісничої, п’ять років тому КНР висунула ініціативу «Один пояс і один шлях» і вже зараз загальний обсяг торгівлі між Китаєм і країнами, розташованими вздовж «Пояса і Шляху» перевищив 6 трлн дол.:

«Найбільше мене вразило в промові Посла КНР в Україні – це  велика любов і патріотизм до своєї країни, любов до свого народу та культури. Вірю і впевнена, що стосунки між нашими країнами дадуть нам усім великі можливості у розвитку, – говорить пані Вікторія, –  Пишаюсь теж виступом Першого Віце-Прем‘єр Міністра України пана Степана Івановича Кубіва, патріота нашої країни, професійної і далекоглядної людини. Вірю, що з таким стратегічним Партнером як КНР ми зможемо укріпити наші можливості і розвивати галузі промисловості, освіти та науки».