Вікторія Ліснича взяла участь у Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security»

5 жовтня у Києві відбувся Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security», присвячений питанням мирного врегулювання військового конфлікту на Сході України, подолання соціально-гуманітарної кризи та участі жінок у процесі побудови миру.

У Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security» взяли участь понад 700 українських та іноземних гостей. Клер Муді, депутат Європейського парламенту, Співголова Жіночого Форуму парламентської асамблеї Evronest; Мортен Енберг, Голова Офісу Ради Європи, Гугулі Маградзе, депутат парламенту Грузії; Ріманте Шалашявячюте, голова Комітету з питань соцполітики та праці Сейму Литви, депутати Європарламенту та національних парламентів країн світу, представники міжнародних організацій, іноземних дипломатичних місій, народні депутати України, міські голови, лідери думок, керівники громадських і правозахисних організацій.

«Ми дуже раді бачити серед гостей саміту стільки поважних людей з різних країн світу, українських політиків різних політичних поглядів, експертів та представників громадськості. Ми – жінки закликаємо вас до діалогу заради своїх сімей і мирної, сильної, успішної України. Наша мета – «зшити» державу, зробити конкретні дії по відновленню миру. Для цього необхідно відкласти політичні розбіжності та амбіції, показати своїм прикладом готовність до діалогу та об’єднання», – зазначили організатори саміту, співголови міжфракційного депутатського об’єднання «Жінки. Мир. Безпека».

Разом із європейськими колегами учасники Kyiv Global Summit «Women. Peace. Security» обговорили шляхи мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході країни, а також світовий досвід складного і тривалого процесу примирення.

«Наше завдання – заявити про жінок як про потужну, впливову та конструктивну громадську силу. Сьогодні жінки України готові очолити громадський діалог – про примирення, реінтеграцію непідконтрольних територій і долі людей, що проживають там, про переселенців та їхні соціальні проблеми», – говорить Президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича, – Тому підсумками проведення саміту стали конкретні практичні ініціативи жінок України».