Вікторія Ліснича взяла участь у мистецькій акції «Приречені на щастя»

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича взяла участь у соціально-мистецькій акції «Приречені на щастя». Цей захід передбачав творчі зустрічі, практичні семінари, майстер-класи, фото виставки та кінопокази, де висвітлюється максимальні можливості осіб з інвалідністю. Це проект-переможець конкурсного відбору Українського культурного фонду серед індивідуальних проектів.

Даний проект є одним із найважливіших аспектів у розбудові інклюзивної освіти в Україні. Подібні творчі доробки дозволяють дітям з особливими освітніми потребами насолоджуватися повноцінним життям, а також мати можливість спілкуватися із своїми однолітками приймаючи участь у спільних ігрових активностях.

Дружина Президента України, голова Українського культурного фонду Марина Порошенко привітала ініціаторів проекту з перемогою та наданою можливістю розкрити творчий потенціал «особливих» дітей та молоді.

Кульмінацією заходу стало театралізоване дійство, за участю 5 творчих колективів, учасниками яких є діти та молодь з інвалідністю.