18-19 жовтня відбувся П’ятий Київський міжнародний економічний форум

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича серед  учасників п’ятого Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ), де обмінювались ідеями та досвідом, знаходили партнерів, клієнтів та інвесторів.

У цьогорічному форумі взяли участь понад 100 спікерів – відомих підприємців, економістів, інвесторів, представників фінансових організацій та влади із більш ніж 30 країн світу. Для висвітлення діяльності форуму його відвідали понад 150 представників ЗМІ, як українських, так і закордонних – із США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Франції.

Ключовою темою форуму стало майбутнє держав, бізнесу та громад у світі хай-тек – в умовах, коли проривні технології та швидкі трансформації одразу в багатьох секторах змінюють правила гри навіть на стабільних ринках. Експерти з різних сфер дали свої прогнози щодо того, які зміни найбільше вплинуть на життя людства у найближчі роки і що варто робити бізнесу та державам, щоб скористатися викликами нової епохи. Питання саме людського капіталу займало чільне місце в дискусіях, адже для інновацій потрібні таланти і розвинені екосистеми, а не дешева праця та сировина.

Учасники панельних дискусій КМЕФ-2018 багато уваги приділили можливостям і викликам у глобальній конкуренції та трансформаціям, які необхідно втілювати бізнесу в різних сферах для виживання в сучасних умовах. Галузеві фахівці та підприємці також шукали під час форуму відповіді на гострі поточні питання вітчизняної економіки. Серед них: створення екосистеми інновацій для утримання кваліфікованих кадрів в країні, пошук ресурсів для розвитку транспортної інфраструктури, взаємодія малого, середнього та великого бізнесу, впровадження новітніх технологій в агросекторі тощо.

«Гарні зустрічі, продуктивне спілкування! Приємно, що найбільші в світі компанії приїхали в Україну, і не просто приїхали, а готові співпрацювати! Це показник! КМЕФ підтвердив свою репутацію бізнес-події світового рівня та потужної платформи для діалогу українських й іноземних бізнесменів, яка відіграє роль генератора нових інвестиційних проектів», – зазначила Вікторія Ліснича.