«ПРОЗОРИЙ ВИБIР» та Міжнародна дипломатична рада в Україні підписали меморандум про співробітництво

Громадські організації «ПРОЗОРИЙ ВИБIР» та Міжнародна дипломатична рада в Україні підписали меморандум про співробітництво.

Об’єднання жіночих громадських організацій тренд, який формує реальну силу для захисту прав і свобод громадян, адвокації соціальних змін та рухає Україну у Європейську спільноту.

Громадські організації «ПРОЗОРИЙ ВИБIР» та Міжнародна дипломатична рада в Україні, підписали меморандум про співробітництво, визнаючи необхідність об’єднання зусиль щодо сприяння реалізації державної політики та загальнонаціональних програм в Україні, спрямованих на захист законних соціальних, правових, економічних, екологічних, культурних прав і свобод громадян, для забезпечення реальних позитивних змін у суспільстві, покращення рівня життя, вільного, всебічного розвитку демократичної держави, верховенства права та покращення міжнародного іміджу України.

Мета нового альянсу через всебічний та конструктивний діалог громадськості, бізнесу та органів влади, забезпечити підтримку реформ, вдосконалення законодавчої бази, розбудову інституційних можливостей України. Важливим фактором здорового руху вперед для країни, організації також вважають стимулювання соціальної активності жінок.

Міжнародна Дипломатична Рада в Україні має багаторічний досвід реалізації та партнерства у соціальних проектах, серед яких «День дипломатії та економічного розвитку в Україні», Програма адаптації сиріт і дітей з особливими потребами «Подушка добра», Акції для дітей із зони АТО «Діти за майбутнє України», Міжнародний форум «БізнесWomаn 2018».

Голова ГО «Міжнародна Дипломатична Рада в Україні» Вікторія Ліснича, зазначила: «Історія української жіночої дипломатії йде корінням у далеке минуле та мала у всі часи потужний вплив на міжнародні відносини. Жіноче підприємництво і лідерство – це майбутнє глобальної економіки».

«ПРОЗОРИЙ ВИБІР» молода, але амбітна організація нової соціальної еліти, яка стрімко розширює коло партнерів для реалізації потужних, соціально-корисних проектів у сфері захисту прав, жіночого лідерства, адвокації, фандрейзингу та благодійництва.

Юлія Сергеєва, Засновник ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБІР», наголосила: «У справі відстоювання прав та свобод українських співгромадян, наші організації мають не тільки успішний досвід, але і широку підтримку стейкхолдерів та довіру своїх членів. Ми переконані, що об’єднавши зусилля наша праця стане ефективнішою, а голос організацій – потужнішим. Ми покладаємо великі надії на співробітництво та запрошуємо приєднатися всіх зацікавлених партнерів».