Вікторія Ліснича взяла участь у щорічному благодійному вечорі «Парад націй»

У Києві відбувся щорічний Міжнародний благодійний вечір «Парад націй», організований міжнародним дипломатичним журналом «Fashion of Diplomacy». Серед почесних запрошених і Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.

Загалом у заході взяли участь 33 країни світу. Кожна держава-учасниця презентувала національний прапор, вбрання і творчий номер. Україну представляли професійні артисти й артисти-аматори. Зокрема, народна артистка України Наталія Бучинська, співачка Ілларія, учасники проекту «Голос.Діти». Відкрив «Парад Націй» всесвітньо відомий гурт «G-ART». Колектив підкорив присутніх  яскравим шоу та грою на цимбалах. Серед гостей —  посли, дипломати, бізнесмени, представники мистецьких кіл.

«Розвиток культурної дипломатії в сучасному світі допомагає налагоджувати і поглиблювати відносини між країнами. Так ми не лише зміцнюємо міждержавні стосунки, а й народи краще розуміються між собою. Одна з умов нашого благодійного вечора – це лише мистецтво, творчість і відкрите спілкування. В такий нелегкий час для України нам було важливо показати друзям і партнерам на міжнародній арені – наша країна неймовірно різнобарвна і талановита, нам є чим пишатися»,  – зазначила організатор заходу Анна Авраменко.

Концертна програма стала платформою об’єднання професійних артистів і талановитої молоді, підкреслила пані Анна.

Режисерами цьогорічного дійства були студенти Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв». А захід є дипломною роботою молодого режисера Каріне Гевондян.

Вечір має благодійну спрямованість. Цьогоріч у якості лотів були унікальні картини від художньої майстерні «Z-Art». Кошти від їхнього продажу підуть на допомогу дітям з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку.

Минулого року, на заході зібрали благодійну суму у розмірі 75 000 грн. Їх спрямували на допомогу дитячому будинку «Щастя» у с. Щастя, Луганської області.

Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй» було започатковано  у 2017 році з нагоди 100-річчя української дипломатії та Дня дипломата України. Основна мета дійства — об’єднати нації заради миру і процвітання шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав, а також поглиблення відносин між Україною та світом.

Генеральні партнери заходу: Туристична компанія «Yana Luxury Travel», Fashion House AINA GASSE, Freedom Event Hall, Ресторан «O!Gorod», художня майстерня «Z-Art», міжнародний жіночий клуб «Lady International Club».

Медіа партнери заходу: Максі ТВ, Diplomatic International Portal, TV-Парк, Радіо Київ, Бізреліз, БУКВИ.