Вікторія Ліснича взяла участь у засіданні жіночого клубу «За сімейні цінності»

У Києві відбулося перше розширене засідання жіночого клубу «За сімейні цінності», ініціатором якого виступила Громадська організація ВО «Платформа громадянських ініціатив». У засіданні прийняла участь президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.

Рух спрямовано на об’єднання активного жіноцтва та громадських організацій для збереження, примноження та популяризації сімейних цінностей.

«Сьогодні тут зібралися однодумці, люди різних професій з єдиною метою – зберегти та відродити традиційні сімейні цінності. Вони дуже потребують уваги, а особливо тема жіноцтва. Жінки споконвіку були бегеринями роду, але сучаний світ змінюється і робить нові виклики. А сім’я залишається саме ти острівцем, де кожен може себе відчути не самотнім. Людиною, яку поважають і якій не потрібно одягати маску», – розповіла голова ВО «Платформа громадянських ініціатив» Наталія Федорчук.

Об’єднавшись, жінки роблять великі справи, переконані організатори: «Ми бачимо це, особливо останні чотири роки, коли суспільство стало вкрай активним. У боротьбі за власну досконалість головне не забути про тих, хто поруч – про наших батьків, чоловіків та дітей – вони наше натхнення!» – зазначила Наталія Федорчук.