Вікторія Ліснича: Створення міцної держави починається з родини!

У Києві відбулося чергове засідання жіночого клубу «За сімейні цінності», під час якого прекрасна стать обговорила закордонний досвід підтримки сім’ї та підготувала звернення до церковних діячів, пише uainfo.

«Ми хочемо зібрати найкраще зі світового досвіду, аби впровадити підтримку сім’ї в Україні на законодавчому рівні. Ми  почуємо доповіді спікерів про досвід різних країн: які досягнення у цій сфері в Швеції, Америці, Японії. З родини все починається – від народження нового життя, створення нових сімей, а разом з тим – створення міцної держави. Найважливіше для нас – залучити якомога більше активних жінок до цього руху. Це тільки початок великого шляху», – розповіла президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.

На засіданні члени клубу обговорили три напрямки: розглянули світовий досвід підтримки сім’ї державою, створення бізнес-продуктів для родин та підготували проект звернення до церков щодо підтримки традиційних сімейних цінностей.

«Прийшов час відродити в Україні сімейні цінності. Як це зробити? Почніть з простого – зі своєї родини. Влаштуйте родинний обід зі своїми батьками та дітьми. Відвідайте разом театр або сходіть в кіно. Варіантів – безліч. Якщо ви побачите, що стосунки стають теплішими – не соромтеся ділитися досвідом зі своїми друзями. Саме так ми зможемо змінити не тільки свою родину, але й Україну вцілому», – ділиться голова ВО «Платформа громадянських ініціатив» Наталія Федорчук.

Під час дискусії жінки різних професій ділилися своїм досвідом та обговорювали проблеми сучасних українських сімей.

«У руках людини три кулі. Одна завжди в польоті. Людина може для себе визначити, які дві кулі тримати міцно в руках, а яку можна відпустити. На мою думку, гумова куля – це робота та наша карьєра. Лише нею ми можемо керувати, колись відпустити, десь тримати в руці міцніше. А ось сім’я та здоров’я – це ті дві кришталеві кулі, якими не можна нехтувати», – зазначила арт-терапевт та сімецний фотограф Олена Женевська.