У парламенті створено міжфракційне об’єднання «Жіноча ініціатива «Жінки за сімейні цінності». Відео

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича поінформувала про створення в парламенті нового міжфракційного об’єднання «Жіноча ініціатива «Жінки за сімейні цінності». Головою об’єднання стала народний депутат Оксана Білозір. В українському парламенті відбувся прес-брифінг, на якому відбулась презентація ініціативи.

Вікторія Ліснича вважає, що ініціативи, спрямовані на зміцнення сім’ї та сімейних цінностей в Україні сьогодні потребують об‘єднання зусиль громадськості, бізнес середовища, державних органів влади та духовенства:

«Жіноча ініціатива «За сімейні цінності» вітатиме всіх, хто долучатиметься до співпраці у цьому напрямку! Жіночий клуб «За сімейні цінності» бере на себе відповідальність за здійснення координаторської функції в налагодженні співпраці між громадськими об’єднаннями, які визначають пріоритетами своєї діяльності збереження традиційних сімейних цінностей, фаховим середовищем, ініціативним жіноцтвом з утвореним у Верховній Раді України міжфракційним депутатським об’єднанням, – зазначає пані Вікторія.

На прес-брифінгу голова правління громадської організації «Платформа громадських ініціатив» Наталя Федорук зауважила, що рух жінок за сімейні цінності має три напрями роботи. Передусім це увага до власної родини та родин близьких людей. Вона передбачає обмін традиціями та враженнями, створення спільних емоцій, увагу до молодшого та старшого поколінь. Саме на цьому етапі кожна жінка може долучитися до руху. Другий напрям діяльності — співпраця з бізнес-середовищем. В її рамках стимулюватиметься створення сімейного продукту — сімейні квитки в театр, абонементи в спортивний зал, запровадження сімейного рахунку в банку, сімейні відпочинки тощо. Третій етап — робота з державою. Створення міжфракційного об’єднання в парламенті якраз є свідченням того, що держава розуміє перспективи збереження сімейних цінностей, вважає пані Наталія. Від законотворців, за її словами, сподіваються запровадження пільгової підтримки сімейного бізнесу, на підтримку професійних династій, на створення програм сімейного будівництва та підтримку сімейних культурних спортивних та просвітніх заходів.