Вікторія Ліснича взяла участь у IV Всеукраїнському Форумі сім’ї

В Українському Домі у Києві відбувся IV Всеукраїнський Форум сім’ї. На форумі були представлені всі основні християнські конфесії і деномінації. Вперше за всю історію проведення подібних заходів у роботі форуму активно брав участь вищий політичний та державний істеблішмент.

Форум проходив за ініціативи Всеукраїнського Собору та за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України».

«Сьогодні в Українському домі відбулась прекрасна подія – Всеукраїнський форум сім’ї. Присутність перших осіб країни, народних депутатів усіх політичних сил, відомих громадських діячів, представників різних релігій і просто людей з активною життєвою позицією ще раз підкреслило, що Сім‘я єднає усіх, а Україна – велика Родина! Кожна доповідь була за Сімейні цінності і Духовність. Позитивні емоції переповнюють і розуміння того, що ми на правильному шляху!», – зазначила Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.

Визначальними тезами, які звучали на зазначеному форумі, стали, зокрема, такі позиції:
1.    Вперше в Україні тема сім’ї мобілізувала представників усіх органів влади та церков. Усіма публічно визнано, що українська сім’я це виключно союз між чоловіком і жінкою. Усі інші варіанти неприйнятні!

  1. Сімейну політику держави делегати Форуму, які представляють усі області України вимагають декларувати як Національний пріоритет.
  2. Формування і розвиток сімейної політики повинен відбуватися на засадах суспільної моралі та традиційних для України християнських цінностях.
  3. Гендерна ідеологія зло! Її суть і характер антиукраїнський, антилюдський, антихристиянський і антисімейний!
  4. Національний сімейний рух – це не ідея, а реальність!
  5. Громадянське суспільство впливає і визначає процеси формування, розвитку і підтримки української сім’ї.
  6. Кожен кандидат в різні органи влади буде розглядатися Національним сімейним рухом через особливу увагу до виборчих програм і заяв кандидатів щодо захисту і підтримки інституту сім’ї і протидії гендерній ідеології. Кандидати на політичні посади, які підтримують гендерну ідеологію, отримають рішучий спротив українського народу і втратять підтримку більшості населення.