У київському бізнес-центрі «Парус» відбулися відкриті дебати між кандидатами в президенти

У київському бізнес-центрі «Парус» відбулися відкриті дебати за участю ряду кандидатів в президенти України. У заході, організованому преміальним журналом «ЧАС Перших» за підтримки Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні взяли участь Роман Насіров, Геннадій Балашов, Юрій Дерев’янко, Ігор Шевченко, Інна Богословська та Віталій Скоцик.

Кандидат в президенти України від партії «5.10» Геннадій Балашов заявив, що українцям потрібно заробляти гроші, щоб припинити «плодити злидні». Таку точку зору політик висловив у відповідь на питання громадської організації «Прозорий вибір» про те, як на його думку можна підвищити демографію в Україні.

Кандидат на пост глави держави, екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко вважає, що кандидат в президенти повинен мати досвід управлінської діяльності у вищих ешелонах влади. Кандидат також зазначив, що виступає за офіційний відкритий лобізм, який буде діяти на основі відповідного законодавства. Крім того, Ігор Шевченко підтримує смертну кару за корупцію у великих масштабах. Такими він вважає, наприклад, розкрадання в оборонці.

Кандидат в президенти України, екс-глава ДФСУ Роман Насіров запропонував зібрати всі українські ресурси в енергетичний холдинг і видати кожному громадянину країни акцією. Насіров підкреслив, що на сьогоднішній день він є противником євроінтеграції.

На думку Інни Богословської, Україні необхідно вибирати президента на один рік. Крім того, гарант повинен бути позапартійний, а на даному етапі керівництво країною слід довірити жінці. Політик переконана, що влада зацікавлена ​​мати бідне і неосвічене суспільство. За її словами, схема, по якій зараз живуть українці, не передбачає розвитку.