Вікторія Ліснича та Наталія Федорчук нагородили художнього керівника Олексія Кужельного спеціальним призом

У понеділок, 25 березня, в приміщенні Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбулося вручення театральної премії «Київська пектораль» за підсумками 2018 року.

У заході взяли участь і представниці жіночого руху «За сімейні цінності» Вікторія Ліснича та Наталія Федорчук. Жіночий рух «За сімейні цінності» вперше до міжнародного Дня театру  започаткував спеціальний приз за сповідування сімейних цінностей у театральному мистецтві: статуетка, яка символізує єдність і любов в родині, сертифікат на сімейний відпочинок, а також сприяння в організації гастрольного турне.

За режисерську роботу над виставою «Шіола», за вміння поєднати сценарій із реальним життям, наштовхнути на роздуми і спонукати до хороших змін у родині пані Вікторія та пані Наталія нагородили художнього керівника театру «Сузір’я» Олексія Павловича Кужельного.

«Дорога театральна родино! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом! Свято театру-це і свято наше – мільйонів глядачів. В одному залі зібрались всі театри столиці, найобдарованіші та унікальні актори. Ми відчули щирість, позитив і велику радість за те, що наші театри найкращі! Наша маленька, але щира нагорода «За Сімейні цінності» буде вручатись кожного року за Сімейний спектакль, як і в цьому році», – зазначала Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича.