Вікторія Ліснича виступила з вітальним словом на відкритті виставки «Перші імена»

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича виступила з вітальним словом на відкритті виставки «Перші імена».

На виставці  представлені роботи видатних майстрів:. Іван Марчук – один із найвидатніших сучасних українських митців, Микола Глущенко – художник-розвідник, якого називають «українським Моне», Сергій Шишко – майстер ліричного живопису, Віктор Зарецький – художник, що став всесвітньо відомим завдяки своїм експресивним полотнам, Тетяна Голембієвська – майстриня станкового живопису, що зуміла поєднати реалізм та імпресіонізм на своїх полотнах.

Експозиція створена з робіт відомих українських живописців ХХ століття, що зберігаються у галереї «Les Noms». Автори творів – художники-модерністи і постмодерністи, експресіоністи та імпресіоністи, випускники відомих творчих майстерень і навчальних закладів, роботи яких уже давно на почесному місці в приватних колекціях багатьох країн світу.

Проект «Перші імена» розпочався ще 2014 року. Різнотематичні та різножанрові роботи провідних українських митців сучасності швидко завоювали увагу відвідувачів. Це і надихнуло засновника галереї «Les Noms» Юрія Гуцу повторити експозицію ще раз. «У нашій колекції зберігається до двох тисяч робіт. Ми організовуємо виставки, видаємо каталоги і книги, щоб весь світ дізнався про талановитих сучасних художників України», – зазначає Юрій.

Також на виставці можна побачити полотна Адальберта Борецького, Бориса Буряка, Миколи Максименка, Федора Захарова, Ігора Губського, Якова Басова, Андрія Коцка, Костянтина Ломикіна, Йосипа Бокшая, Ігора Губського, Федора Коновалюка, Володимира Стрельнікова, Федора Манайло, Степана Кошевого та Валентини Цвєткової.