Вікторія Ліснича: День Батька – наша перша велика перемога!

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про заснування Дня Батька в Україні. Відповідний Указ з’явився на сайті Глави держави.

«З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей постановляю установити в Україні День батька, який відзначати щороку у третю неділю червня», йдеться в Указі Президента України від 18 травня 2019 року.

Указ набирає чинності з моменту оприлюднення.

За словами президента Міжнародної Дипломатичної ради в Україні, члена Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Вікторії Лісничої, це перша велика перемога міжнародного руху, який і ініціював цей указ:

«Родина – це цілісність: батько, мати, діти! Всі разом – Родина! День Батька ініційований з метою зміцнення інституту Сім’ї та щасливого батьківства в кожну родину», – прокоментувала офіційний Указ пані Вікторія.

Нагадаємо, раніше члени Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» домоглися створення у Верховній Раді України міжфракційного депутатського об’єднання «Жіноча ініціатива: Жінки за сімейні цінності». Очолила об’єднання нардеп Оксана Білозір.