Вікторія Ліснича: «Тепла родинна книга» об’єднає покоління

Із появою дитини любові в сім‘ї побільшає! Перша зустріч із мамою, перша гордість у тата, перша іграшка від дідуся, перша молитва від бабусі… Все в житті дитинки колись відбувається вперше – і так важливо, щоб сім‘ю об‘єднувала ця любов!

В Україні Рік сім‘ї – рік, який ввійде в історію України – роком відновлення Православної Церкви України.

Саме тому, нашим Міжнародним жіночим рухом «За сімейні цінності» була написана, проілюстрована і видана «Тепла родинна книга» за підтримки Православної Церкви України та з благословіння Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія Предстоятеля ПЦУ.

7 слів – важливих від народження дитини і протягом усього життя – на яких побудована розмова немовляти із батьками, звертають увагу на те, що є важливим для кожного з нас. Ця книга, розпочата нами, дописується кожною сім‘єю – бо кожна дитина це особистість, і кожна родина – це унікальність.

Ми знаємо, що до цієї книги будуть повертитися не один раз під час дорослішання. Спочатку малеча розглядатиме малюнки і слухатиме батьків, із часом прочитає перші слова, а через роки – прочитає цю книгу вже своїм дітям.  Вона об‘єднає покоління.