ГО «За сімейні цінності»: Дитячий спорт стає сімейним!

Нещодавно жіноча організація «За сімейні цінності» підтримала проведення дитячого чемпіонату України з регбі, а 15 червня за підтримки та участі батьків вперше українська дитяча команда «Київські соколи» взяла участь у міжнародному турнірі з регбі в Швеції Viking Cup Rugby, який проходить у місті Goteborg.

Сморчков Олег, спортивний директор РК Київські Соколи, тренер та батько одного із гравців
«Кожна дитина як своя! Допомагаючи дітям, ми формуємо успішне майбутнє нашої країни, і разом із тим поширюємо позитивний імідж України, адже дитячий спорт дуже популярний у світі і завжди спирається на підтримку держави».

Роман Горностай, президент зазначеного клубу, ветеран АТО, батько гравця.
«Найкращий приклад для дітей – це завжди сім‘я. Якщо ми вкладаємо свій час у розвиток дітей, підтримуємо їх захоплення, разом із ними досягаємо все вищих і вищих висот – ми розуміємо якими вони будуть людьми і батьками в майбутньому. Не словами, а спільними справами можна впливати на наступні покоління».

Оксана Скляренко, педагог за освітою, мама гравця. Всі працюють не один рік, на волонтерських засадах.

Плануємо поїздки так, щоб діти могли долучитися до культурної спадщини країн, де вони бувають. Музеї, прогулянки вулицями, відвідини парків та участь у спортивних фестивалях дає можливість гармонійного розвитку нашим дітям»