Вікторія Ліснича нагороджена медаллю «За жертовність і любов до України»

Президентка Міжнародної Дипломатичної ради в Україні, членкиня міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Вікторія Ліснича нагороджена відзнакою Православної Церкви України «За жертовність і любов до України».

Про це пані Вікторія повідомила на своїй сторінці у мережі facebook:

«Сьогодні незвичайний день у Сімейних Цінностях. Дякуємо Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію та Отцю Віталію, Духовному Наставнику жіночого руху «За сімейні цінності» за привітання з Днем народження та відзначення добрих справ нашого руху. Відзнака «За жертовність і любов до України» дозволяє відчути духовну підтримку тим починання, які ми розпочали та надихає на нові звершення. Спасибі Господу за все!», – написала Вікторія.

Медаль «За жертовність і любов до України» — відзнака Православної Церкви України. Медаллю нагороджують за прояв активної громадянської позиції, героїзму, самопожертви в ході Революції гідності, захисту України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу військовим формуванням України — Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам тощо.