UAINFO: Сімейному підприємництву в Україні – бути! ВІДЕО

8 липня, у День родини, у найбільшій земляній фортеці Європи – Косому капонірі – за ініціативи ВГО “За сімейні цінності” було створено Всеукраїнську асоціацію “За сімейні цінності”, у яку також увійшли: ВО “Платформа громадянських ініціатив”, ГО “Міжнародна дипломатична рада в Україні”, ГО “Інститут свободи слова”, ГО “Рада представників вищих навчальних закладів”, Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу.

 Співпрацю стартували у проекті “Сімейне підприємництво”, бо у ВГО впевнені – сімейний бізнес має стати основою економічного зростання держави.

Для успішного ведення сімейної справи одного лише бажання замало – необхідно мати спеціальні знання та навички. Тож ті, хто прагне відкрити або вже створив сімейний бізнес, мають отримати належну підготовку. В Україні нині із цим – неабиякі проблеми.

Cпівпраця у проекті “Сімейне підприємництво” полягатиме в наступних ініціативах: визначити правові засади функціонування сімейного підприємництва, започаткувати інтернет-платформу для підтримки сімейного бізнесу, у перспективі запровадити відповідні спеціальності у вищих навчальних закладах щодо управління сімейним бізнесом та налагодити міжнародну співпрацю у цьому напрямку.

Аби досягти запланованого, ВГО “За сімейні цінності”, Печерська районна у м. Києві державна адміністрація, Українсько-Арабська Ділова Рада та Міжнародна дипломатична рада в Україні – підписали Меморандум про співробітництво.

Захід організовано за інформаційної підтримки інтернет-видання UAINFO. Головний редактор ресурсу Сергій Палєха зазначив, що такі ініціативи допомагають сім’ям об’єднуватися, а члени родин мають перед собою спільну мету.