Вікторія Ліснича привітала Оксану Скляренко з відкриттям виставки

У Центр Української Культури та Мистецтва представниці Міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» Вікторія Ліснича, Наталія Садурська  та Галина Висоцька привітали свою колегу, члена руху Оксану Скляренко та її чоловіка Олега Сморчкова з відкриттям виставки «ЛЯЛЬКИ. ВЕДМЕДІ ТЕДДІ. СОЛДАТИКИ».

За популяризацію сімейних цінностей та традицій лялькової майстерності п`ять майстринь лялькової справи отримали відзнаки від жіночого руху. Також був нагороджений Олег Сморчков. Він не лише розписує мініатюрні солдатики зі своїм сином (які представлені на виставці), а й відроджує дитячий спорт, займається патріотичним вихованням молоді.

Сьогодні Оксана Скляренко також презентувала свою нову унікальну книгу «Лялькознавство. Наука про ляльки», видану за підтримки нашого жіночого руху.

Особлива подяка сімейному дуету скрипалів Ользі Скрябіній та Александру Скрябіну за створення чарівної музичної атмосфери, яка не лише додала натхнення майстриням, а й допомогла дорослим поринути у дитячі спогади. Ви неймовірно талановиті та щирі!

Рекомендуємо відвідати виставку, яка триватиме до 21 вересня, разом із дітьми. І по секрету : по суботам обіцяють влаштовувати можливість дітлахам та їх батькам пограти з солдатиками  а не лише споглядати на них.